Myynnin yhteystiedot

Alta löytyy myyntivastaaviemme yhteystiedot ja voit olla heihin suoraan yhteydessä sähköpostitse tai soittamalla. Voit myös täyttää yhteydenottopyynnön lomakkeen kautta.

Etelä-Suomi

Ilpo Halonen (julkinen sektori)
Puh: +358 40 484 2456
Email: ilpo.halonen@sbdinc.com

Ari Appelgren (kauppakeskukset ja kauppa)
Puh: +358 50 385 7014
Email: ari.appelgren@sbdinc.com

Antti Heikkinen ( sosiaali ja terveys, koulutus ja kauppa)
Puh: +358 40 031 5213
Email: antti.heikkinen@sbdinc.com

Tuomas Rajala (teollisuus, logistiikka)
Puh: +358 405 301 297
Email: tuomas.rajala@sbdinc.com

Jarno Karttunen (SATS liiketoiminta)
Puh: +358 40 571 3704
Email: jarno.karttunen@sbdinc.com

Stig Segersvärd (julkinen sektori)
Puh: +358 400 523 930
Email: stig.segersvard@sbdinc.com

Harri Könnilä (kiinteistöt, kauppa ja teollisuus)
Puh: +358 400 445 995
Email: harri.konnila@sbdinc.com

Antti Junno (kiinteistöt, kauppa, teollisuus ja finanssi)
Puh: +358 40 704 2885
Email: antti.junno@sbdinc.com

Pasi Pauni (kauppa ja SATS liiketoiminta)
Puh: +358 401 382 782
Email: pasi.pauni@sbdinc.com

Roni Puumalainen (kiinteistöt, kauppa ja teollisuus)
Puh: +358 50 5232347
Email: roni.puumalainen@sbdinc.com

 

Itä-Suomi

Ilkka Rönkkö
Puh: +358 400 428 933
Email: ilkka.ronkko@sbdinc.com

 

Pohjois-Suomi

Juha Paananen
Puh: +358 408 248 754
Email: juha.paananen@sbdinc.com

Topi Pyykkönen
Puh: +358 401 632 361
Email: topi.pyykkonen@sbdinc.com

 

Keski-Suomi

Henri Rantala
Puh: +358 401 393 412
Email: henri.rantala@sbdinc.com

Jari Kokkonen
Puh: +358 40182 2405
Email: jari.kokkonen@sbdinc.com

 

Länsi-Suomi

Aki Puttonen
Puh: +358 407 582 605
Email: aki.puttonen@sbdinc.com

Ilkka Partanen
Puh: +358 405 915 049
Email: ilkka.partanen@sbdinc.com